Під Авдіївкою артилерійське співвідношення скоротилось до 1:7, - "Рубіж"

Під Авдіївкою артилерійське співвідношення скоротилось до 1:7, -

На Авдіївському напрямку співвідношення російської до української артилерії становить нині 7 до 1. Як зазначив в ефірі "Ми-Україна" офіцер секції планування бригади "Рубіж" та майор Нацгвардії Дмитро Кожубенко, до цього показник був більший.

"Артилерія ворога завжди була в переважаючій кількості відносно нашої. Співвідношення зменшилось до 1:7. Я більш ніж впевнений, що на Степове противник стягнув резерви, тому там зараз така велика перевага. Але один до семи - це вже стандарт, до якого ми звикли і з яким ми навчилися воювати. Звичайно, артилерія нам потрібна, вона необхідна, аби знищувати їхню артилерію і зупиняти ворожі штурми", - зазначив він. 

Кожубенко також розповів про вплив погодній умов на поле бою.

"Погода дуже сильно впливає саме на просування технікою, тому що Донбас - це територія України з великими чорноземами, також трапляється глиниста порода і якщо вони мокрі, то просуватися технікою складно. Там інколи йти і пішим порядок складно. Але зараз все підсихає, тому противник буде використовувати дані погодні умови для розвитку успіху", - зауважив він.  

Як писав "Ми-Україна" раніше, на фронті за добу відбулись 104 зіткнення. Ворог завдав сім ракетних та 108 авіаційних ударів, також здійснив понад 120 обстрілів з РСЗВ по позиціях ЗСУ та населених пунктках. Найгарячішим залишається Авдіївський напрямок, тут за добу українські оборонці відбили 24 атаки. 

Головне