Інакше рахує та має інший череп: експерта пояснила, що на "прямій лінії" був двійник Путіна

Інакше рахує та має інший череп: експерта пояснила, що на

Під час прямої лінії російського диктатора Володимира Путіна замість нього сидів двійник. Таку думку висловила експертка Ольга Курносова під час стріму на "Ми-Україна".

Разом з тим вона назвала низку факторів, які свідчать про те, що на прямій лінії був не оригінальний Путін.

"Я дуже уважно дивилася цю пресконференцію і звернула увагу на кілька речей. По-перше, ця людина інакше рахує. Я нагадаю, що раніше Путін принаймні… Саме тому його звинувачували і казали, що це німець у Кремлі рахував, так рахують в Німеччині. Тут він рахував, як зазвичай рахуємо ми. Тобто не так, як раніше рахував Путін. 

Далі. Дуже часто ця людина демонструвала жест "лапки", які також я не пам'ятаю, щоб раніше Путін цим жестом демонстрував", - наголосила Курносова.

Також вона додала, що у людини, яка була на прямій лінії, інакша форма черепа.

"У мене є друзі художники, які також дуже уважно дивилися і сказали, що череп, це те що не можна змінити, у нього не путінський, у нього інший череп, - пояснила Курносова. - Також, якщо дивитись весь ефір, то там періодично у нього проривався інший голос, інший тембр голосу, трохи нижчий. Потім він знову робив "кхе-кхе" і виходив знову на путінський голос".

Як повідомляли "Ми-Україна", представник ГУР МО Андрій Юсов заявив, що для захисту Володимира Путіна в росії використовуються продумана система двійників президента рф.

Головне