Гуменюк про ранкову атаку дронів: Йдуть досить передбачуваним маршрутом

Гуменюк про ранкову атаку дронів: Йдуть досить передбачуваним маршрутом

Близько 4 години ранку окупанти запустили ударні дрони, нині триває бойова робота з їхнього знищення. Про це розповіла керівниця ОК "Південь" Наталя Гуменюк в ефірі національного телемарафону "Єдині новини" на каналі "Ми-Україна".

Вона наголосила, що дрони окупантів рухаються за передбачуваним маршрутом.

"Ніч в цілому минула досить спокійно в порівнянні з іншими, які ми вже переживали. Тому очевидно перед світанком ворог вирішив компенсувати цю ситуацію і запустив безпілотники. Дрони ударні типу "шахед" в нашій зоні відповідальності з'явилися в напрямку Чорного моря і прямували і через Херсонщину, Миколаївщину, Одещину. Зараз тривога дійшла хвилею до Вінниччини. Це в принципі досить передбачуваний маршрут, досить часто використовують саме такі. Триває бойова робота", - зазначила Гуменюк.

Разом з тим вона додала, що говорити поки про наслідки атаки зарано.

"Дуже часто дрони змінюють маршрут і вже пройшовши певні області, повертаються туди для ураження. Тому до завершення роботи і оголошення відбою повітряних тривог все ж таки краще не сповіщати ворога про результат", - пояснила керівниця ОК "Південь".

Як повідомляли "Ми-Україна", в Україні вже з'явились власні перші зразки баражуючих боєприпасів за типом російського ударного дрону "Ланцет", повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Головне