Регулятор назвав причину підвищення тарифу на світло для населення

Регулятор назвав причину підвищення тарифу на світло для населення

Підвищення тарифу на електроенергію для населення є вимушеним кроком, оскільки енергосистему України потрібно підготувати до наступного опалювального сезону. Про це розповів голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Костянтин Ущаповський.

Він наголосив, що для підготовки енергосистеми до наступного опалювального сезону требу буде витратити 45-46 млрд гривень. 

"Причина необхідності підняття тарифів - здійснення аварійно-відновлювальних робіт після обстрілів нашої енергетичної інфраструктури. Для відновлення і підготовки до осінньо-зимового періоду, до осінньо-зимового максимуму складає приблизно 45-46 мільярдів гривень", - зазначив Ущаповський.

При цьому він додав, що ці кошти можна буде отримати, якщо тариф на електроенергію складатиме 2,88 гривні за кВт-год.

Раніше народна депутатка, заступниця голови комітету ВР з питань антикорупційної політики Олена Мошенець заявила, що уже в червні в Україні зростуть тарифи на електроенергію. За ці кошти влада планує відновити зруйновані росією енергетичні об’єкти, які контролює Україна.

Як повідомляли "Ми-Україна", генеральний директор АТ “Оператор ринку” Олександр Гавва заявив, що реальна вартість електроенергії в Україні складає від 4 до 6 грн за кіловат.

Головне