Зеленський назвав пʼять ключових небезпек у найближчі місяці війни. Відео

Зеленський звернення до ЄС 23 березня

Президент України Володимир Зеленський опублікував відеозвернення до Ради ЄС та назвав пʼять ключових небезпек для найближчих місяців війни.

Відео він опублікував у Facebook.

На його думку, першою небезпекою є затягування передачі далекобійної зброї.

“Це не дозволяє нам відкотити позиції російських терористів, зокрема з Херсона, Запоріжжя та інших наших міст, які постійно обстрілюються російськими ракетами дальньої дії”, – сказав він.

Також Україні потрібні сучасніші літаки, ніж МіГі, підкреслив президент:

“Ми всі маємо звикнути до того, що терористична держава частіше блефує, ніж може піти на ескалацію”.

Голова держави додав, що зволікання з новими антиросійськими санкціями також може стати небезпекою. Потрібен саміт щодо “формули миру”, який можна провести, як у Києві, так і в країнах Європи.

П’ятою небезпекою є затягування зі зближенням України та ЄС.

“Якщо Європа вагатиметься, у зла може бути час перегрупуватися і підготуватися до багаторічної війни”, – додав він.

Зеленський наголосив, що сьогоднішня поставка вагомо посилить захист українського неба.

Проте він також наголосив, що Україна потребує сучасніших літаків, та зазначив, що саме про них веде перемовини з партнерами.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, МАГАТЕ не змогло домовитись про зону безпеки біля ЗАЕС. Переговори щодо зони безпеки тривали 8 місяців. Тепер йдеться про припинення бойових дій поруч з атомною електростанцією.

Головне

Компанія SpaceX відправила на Міжнародну космічну станцію чотирьох туристів. Пілотований корабель Crew Dragon здійснив комерційний рейс, другий за останні два роки. Які перспективи має космічний туризм і скільки зараз коштує злітати на орбіту — дізнавався “Ми-Україна”.