Зеленський офіційно представив Малюка працівникам СБУ

Зеленський представив Малюка

Президент України Володимир Зеленський у понеділок, 13 лютого, представив новопризначеного голову Служби безпеки України Василя Малюка керівному складу СБУ.

Про це пише прес-служба Офісу президента.

“Від початку повномасштабного вторгнення Василь Васильович Малюк довів, що є патріотом, професіоналом і саме тією людиною, яка має керувати Службою безпеки нашої держави”, – зазначив Володимир Зеленський.

На його думку, СБУ динамічно й фундаментально змінюється, стає міцною та сучасною службою.

Наразі СБУ веде боротьбу з колаборантами.

“Я дуже вірю, що з цими питаннями ви, Василю Васильовичу, і ваші колеги розберетеся”, – сказав голова держави.

Зі свого боку Василь Малюк подякував Зеленському за довіру й пообіцяв, що весь особовий склад СБУ його не підведе, оскільки розуміє рівень відповідальності та викликів.

“Зараз СБУ працює системно: від проведення унікальних спецоперацій до документування воєнних злочинів Російської Федерації”, – зауважив Малюк.

За його словами, особливий акцент сьогодні зроблено на контррозвідці. Водночас Служба безпеки активно бореться і з внутрішнім ворогом.

“Має бути повний контроль оперативної обстановки та своєчасне виявлення будь-яких системних загроз управлінню державою. І не лише виявлення, а й швидке оперативне реагування, документування й затримання негідників”, – додав голова СБУ.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, у Києві затримали колаборанта, який ховався в лавах Червоного Хреста.

Головне

Міністр оборони Естонії Ханно Певкур у вівторок, 3 жовтня, перебуває з офіційним візитом в Україні. Напередодні він зустрічався з президентом Володимиром Зеленським, сьогоднішній день – розпочав із відвідання Київщини. Зустріч…

Минулої доби, 2 жовтня, загальні бойові втрати ворога у війні проти України збільшились на ще 360 загарбників. Наші оборонці за учорашній день також знищили 15 танків, вісім бойових броньованих машин, 40…