Війська рф не здатні навіть на локальний наступ через виснаження, – британська розвідка

Гучно анонсований великий наступ рф, про який кілька місяців назад активно говорили в росії, на сьогодні є нереальним. Російське військо дійшло до такого рівня виснаження, що не здатне навіть на невеликі наступальні операції. 

Про це йдеться у свіжому зведенні британської розвідки. 

“Росія проводить одні з найнижчих темпів локальних наступальних дій, які спостерігалися принаймні з січня 2023 року. Так відбувається, швидше за все, через те, що російські війська тимчасово виснажили бойову міць розгорнутих формувань до такого рівня, що навіть локальні наступальні дії нині не є стійкими”, – йдеться у повідомленні. 

Британська розвідка визнає, що армії рф та “вагнерівцям” вдалось закріпитись а позиціях на західному березі річки Бахмутка. При цьому Сили оборони України надалі тримають під свої контролем західну частину населеного пункту. 

Аналітики вважають, що російське командування спробує відновити потенціал для наступу після отримання нових партій мобілізованих та боєприпасів. А поки цього не сталось, їм доводиться робити вибір між наступальними діями та обороною усієї лінії фронту.

Нагадаємо, наприкінці лютого очільник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що великий наступ рф вже триває. Однак зважаючи на його якість “не всі це навіть бачать”.

Як писав “Ми-Україна” раніше, у Кремлі офіційно підтвердили, що лідер Китаю Сі Цзіньпін приїде до Москви 20-22 березня. Сторони обговорюватимуть розширення російсько-китайської співпраці на міжнародній арені. Також голови обох держав підпишуть низку двосторонніх документів.

Головне