В Одеській області дівчата потрапили до лікарні з алкогольним отруєнням

В Одеській області двох неповнолітніх дівчат госпіталізували до лікарні з гострим алкогольним отруєнням. Про це повідомляє прес-служба Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф в Одеській області. 

Відомо, що до диспетчерської оперативної служби центру надійшов виклик, що у місті Білгород-Дністровський спиртними напоями отруїлися дівчата-підлітки. Їх оперативно госпіталізували до медичного закладу.

На місці спеціалісти почали надавати першу допомогу, обидві були без свідомості.

“Медики прибули за вказаною адресою через 6 хвилин та почали надавати першу медичну допомогу постраждалим, які були без свідомості. Постраждалими виявилися дівчатка-підлітки. Обох госпіталізували до Центральної районної лікарні у важкому стані з гострим алкогольним отруєнням”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що у Дніпрі жінка зробила смертельну ін’єкцію своїй півторарічній дитині. За це її засудили до восьми років за ґратами.

Як писав “Ми-Україна” раніше, у Великій Михайлівці на Одещині 11-місячна дитина отруїлася щурячою отрутою, в результаті немовля госпіталізували до медичного закладу. 

Головне