В Івано-Франківській області стався легкий землетрус: подробиці

В Івано-Франківській області, біля міста Яремче, спеціалісти Головного центру спеціального контролю зафіксували землетрус магнітудою 2,2.

Про це повідомили на сайті установи. Як зазначається, епіцентр землетрусу розташований за 7 км на захід від Яремча на глибині 3 км.

Спеціалісти зафіксували землетрус о 13 год. 34 хв 53 с (за Києвом). Координати епіцентру: широта — 48,50 пн. ш., довгота — 24,51 сх. д.

За класифікацією такий землетрус відноситься до “ледве відчутних”. Коливання відчуваються тільки окремими людьми, які знаходяться в спокійному стані всередині приміщення, особливо на верхніх поверхах.

Раніше землетрус на Івано-Франківщині реєстрували 12 квітня 2023 року поблизу міста Яремче з магнітудою 2,5.

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, у вівторок, 25 квітня, уночі, стався потужний землетрус в Індонезії. Землетрус магнітудою 7,3 на глибині 84 км відбувся на захід від острова Суматра. Услід за ним були зафіксовані дещо слабші поштовхи – силою у 5 балів. Наразі повідомлень про руйнування в регіоне не надходило. Як відомо, Індонезія нерідко страждає від землетрусів. Це пояснюється місцезнаходженням країни в сейсмоактивній зоні.

У суботу, 18 березня 2023 року, на півдні Еквадору та на півночі Перу стався потужний землетрус. Загинуло щонайменше 16 людей 380 постраждали.

Понад 50 тисяч людей вважаються загиблими внаслідок землетрусів у Туреччині, які сталися 6 лютого. У зоні землетрусу встановлено 501 069 наметів. Кількість людей, які проживають у наметах, становить понад 2 млн.

Головне

Міністр оборони Естонії Ханно Певкур у вівторок, 3 жовтня, перебуває з офіційним візитом в Україні. Напередодні він зустрічався з президентом Володимиром Зеленським, сьогоднішній день – розпочав із відвідання Київщини. Зустріч…

Минулої доби, 2 жовтня, загальні бойові втрати ворога у війні проти України збільшились на ще 360 загарбників. Наші оборонці за учорашній день також знищили 15 танків, вісім бойових броньованих машин, 40…