У КНДР заговорили про збільшення виробництва матеріалу для ядерної зброї

КНДР виробництво ядерної зброї

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин заявив про бажання збільшити виробництво збройових ядерних матеріалів. Це планується зробити, адже КНДР проводить усе більше випробовувань свого військового арсеналу.

Про це повідомляє Voice of America із посиланням на Корейське центральне інформагентство (KCNA).

Кім Чен Ин вислухав доповідь від Інституту ядерної зброї КНДР “про прогрес у справі якісного зміцнення” ядерних збройних сил.

Він закликав до готовності застосування ядерної зброї “у будь-який час і в будь-якому місці”. лідер КНДР заявив про необхідність “безперервного зміцнення ядерних сил “, щоб змусити “ворогів боятися”.

Водночас глава КНДР сказав, що ядерна зброя не спрямована проти інших країн. Він додав, що “ворогом” ядерних сил країни є сама війна і ядерна катастрофа в цілому, а “влада КНДР прагне миру і стабільності в регіоні”.

КНДР провела низку навчань з метою перевірки систем ядерних озброєнь.

Нагадаємо, 18 березня у Північній Кореї повідомили, що начебто за один день до армії зголосилися вступити понад 800 000 молодих людей.

Крім того, 19 березня Північна Корея випустила балістичну ракету малої дальності в бік моря біля східного узбережжя Корейського півострова.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, російські окупанти обстріляли Сумщину близько 120 разів.

Головне

У понеділок, 2 жовтня, оголошені імена лауреатів Нобелівської премії з фізіології та медицини 2023 року. Ними стали Каталін Каріко та Дрю Вайсман, розроблені ними технології лягли в основу створення мРНК-вакцин проти…

На відміну від Ілона Маска його конкурент в освоєнні космосу сер Річард Бренсон закликав США та світ не лише продовжити підтримку України, а й подвоїти обсяги допомоги. У колонці, опублікованій…