У Каховці окупанти закрили лікарню для цивільних, роблять з неї госпіталь для своїх – ЦНС 

У Каховці на Херсонщині, яка тимчасово перебуває під контролем російських окупантів, ворог закрив один із медичних закладів для місцевого населення. З нього росіяни роблять госпіталь для своїх поранених солдатів та зводять туди лікарів з рф, інформує Центр національного спротиву. 

Мова йде про місцевий протитуберкульозний диспансер. 

“ Там облаштовують шпиталь для лікування військових російських окупаційних військ. Для надання послуг залучають російських лікарів, яких системно привозять на тимчасово окуповані території України”, – йдеться у повідомленні ЦНС. 

В організації наголошують, що на усіх без виключення захоплених ворогом територіях пріоритетне обслуговування у медзакладах мають росіяни. Через це в окупованих містах ат селах виникає критична ситуація на фоні загострення епідеміологічної ситуації, а відтак зростає смертісь серед мирних.

Як писав “Ми-Україна” раніше, в Україні поглиблюється демографічна криза.

Головне

Угорський голова Міністерства закордонних справ Петер Сіярто укотре заявив про необхідність припинення вогню в Україні та негайні переговори про встановлення миру. У коментарі AP він пояснив, що його заклик щодо…

Генеральний штаб Північної Македонії висловився на підтримку рішення щодо передачі Україні ударних гвинтокрилів. Йдеться про вертольоти Мі-24, які неофіційно називають “Крокодилами”. Тепер це рішення має розглянути уряд країни. Це відбудеться…