Темпи підняття рівня води у річках на півночі знижуються, – ДСНС

рівень води у річках 17 квітня

В Україні залишаються підтопленими 852 дворогосподарства, найбільше – у Чернігівській області. Втім темпи підняття рівня води у річках на півночі знижуються.

Про це повідомляє прес-центр ДСНС у понеділок, 17 квітня.

“Спостерігається тенденція щодо зниження темпу підняття рівня води у річках на півночі країни. Залишаються підтоплені 852 дворогосподарства (у Чернігівській області – 474, Черкаській – 182, Дніпропетровській – 79, Полтавській – 107 та Київській – 10) та 111 будинків (Дніпропетровська – 38, Черкаська – 42, Чернігівська – 29 та Полтавська – 2), з них 38 дачних”, – йдеться у повідомленні.

У Дніпропетровській, Волинській, Рівненській, Черкаській та Полтавській областях підтоплено 10 762 га сільськогосподарських угідь. Порушено транспортне сполучення до 30 населених пунктів: у Чернігівській області – до 29, у Київській – до одного.

У Чернігівській області спостерігається підняття рівня води на річках Дніпро, Десна, Сейм, Сож та Віть. У Дніпрі за добу +1 см, у Десні за добу + 5 см.

За добу підрозділи ДСНС відкачали 1 493 кубометри води. Всього з початку робіт відкачали 12 139 кубометрів.

Нагадаємо, у Києві з річки Дніпро вийшла вода, в результаті чого були затоплені набережні.

На фото помітно, що залиті майданчики для вигулу собак та доріжки. Вода наближається до багатоповерхівок. 

Крім того, підтопило набережну і в Микільській Слобідці на лівому березі Києва.

Мер міста Віталій Кличко попередив жителів, що рівень води збільшиться.

Як писав “Ми-Україна” раніше, у КМДА прогнозують пік повені на кінець цього тижня.

Головне

Міністр оборони Естонії Ханно Певкур у вівторок, 3 жовтня, перебуває з офіційним візитом в Україні. Напередодні він зустрічався з президентом Володимиром Зеленським, сьогоднішній день – розпочав із відвідання Київщини. Зустріч…