ЗСУ мають успіхи біля Роботиного, просування склало до 500 м, - Штупун

ЗСУ мають успіхи біля Роботиного, просування склало до 500 м, - Штупун

Українське військо продовжує йти вперед на Мелітопольському напрямку. Сили оборони відбивають спроби російських штурмів, є просування біля Роботиного. Більше про оперативну обстановку на вказаному відтинку фронту в ефірі "Ми-Україна" розповів речник об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун.

"На Мелітопольському напрямку ми продовжуємо наступальну операцію. Своєю чергою, окупанти підтягують резерви, намагаються відновлювати свої пошарпані підрозділи та продовжують марні спроби штурму позицій на правому фланзі нашого угруповування, яке діє на цьому напрямку", - розповів він.

За його словами, українські воїни успішно відбили понад 10 атак противника в районах Роботиного та Новоданилівки на Запоріжжі. Також російська армія безуспішно намагається прорвати оборону ЗСУ на Донеччині, зокрема в районах Авдіївки, Мар'їнки та трохи південніше біля Новомихайлівки

"Наші воїни мали успіх в районах південніше та південно-східніше Роботиного, просунулися там від 300 до 500 метрів на різни ділянках", - сказав Штупун.

Нагадаємо, Сили оборони України також мають успіх біля Бахмута. Українські захисники ведуть успішні бойові дії поблизу Бахмута, Кліщіївки, Андріївки та Курдюмівки. На цьому напрямку тривають запеклі бої, а окупанти зазнають значних втрат.

“Противник майже 600 разів обстрілював позиції на Бахмутському напрямку, двічі використовував авіацію та відбулося вісім бойових зіткнень. Також нам вдалося знищити 222 окупанти та цілу низку військової техніки”, – розповіли у Східному угрупованні військ.

Як писав "Ми-Україна" раніше, У росії спалахнула масштабна пожежа на заводі з виробництва бітуму. Підприємство розташоване у місті Салават в Башкирії. 

Головне