ЗМІ: Пентагон негайно відправить в Україну артилерію та засоби ППО після затвердження військової допомоги

ЗМІ: Пентагон негайно відправить в Україну артилерію та засоби ППО після затвердження військової допомоги

Пентагон відправить в Україну засоби до артилерії та систем протиповітряної оборони як тільки буде схвалено пакет допомоги. Нині у США вже готують відповідне озброєння до відправки, пише Politico.

За словами неназваних американських чиновників, адміністрація Джо Байдена ще не ухвалила остаточного рішення щодо того, на яку суму буде відправлено озброєння. Наразі робота над вмістом пакета триває і допомога буде відправлена якомога швидше після ухвалення та підписання закону про допомогу Україні.

У виданні наголошують, що першочергово до пакету увійдуть артилерія та протиповітряна оборона.

Також зазначається, що частина американського озброєння знаходиться у Європі. І саме його можуть негайно відправити в Україну. На постачання деяких засобів можуть піти тижні, однак на постачання інших - лише дні, зазначає Politico.

"США мають дуже надійну логістичну мережу, яка дозволяє нам швидко переміщувати матеріальні засоби. Ми розуміємо та цінуємо терміновість і готові діяти швидко", - заявив речник Пентагону Патрік Райдер.

Нагадаємо, голосування за надання допомоги Україні відбудеться вже цієї суботи. Йдеться про виділення 61 мільярда доларів, 48 з яких підуть на фінансування озброєння для України.

Як повідомляли "Ми-Україна", міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що країни-члени G7 визначили "конкретні кроки", які допоможуть Україні у війні проти росії.

Головне