Зеленський розповів, куди росіяни спрямували свої "Кинджали" та "Калібри" під час вечірньої атаки

Зеленський розповів, куди росіяни спрямували свої

У суботу ввечері, 5 серпня, росіяни вдарили по заводу "Мотор Січ". Обстріл окупанти здійснили "Кинджалами" та "Калібрами". Про це повідомив президент Володимир Зеленський під час вечірнього звернення.

"Сьогодні стався черговий російський ракетний наліт проти нашої держави. "Кинджали", "Калібри" били по "Мотор Січі", по нашій Хмельниччині. Частину ракет збито. Дякую за це нашим воїнам протиповітряної оборони", - розповів глава держави.

Також він запевнив, що ніякі російські атаки нічого окупантам не дадуть.

"Скільки б не було таких російських атак, все одно вони ворогові нічого не дадуть. Все одно ми захистимо свободу для України, для всіх наших людей", - наголосив президент України.

Нагадаємо, повітряна тривога у суботу ввечері, 5 серпня, почала ширитися регіонами України близько 18:15. Стало відомо про запуск окупантами ракет з моря. За деякий час тривога охопила більшу частину України. Також з'явилася інформація про запуск надзвукових ракет "Кинджал" з території Тамбовської та Калузької областей рф.

Як повідомляли "Ми-Україна", у Повітряних силах прогнозують, що російська окупаційна армія не буде обстрілювати Україну з такою ж інтенсивністю, як минулої зими.

Головне