Зеленський в Сінгапурі зустрівся з президентом Тимор-Лешті

Зеленський в Сінгапурі зустрівся з президентом Тимор-Лешті

Президент Володимир Зеленський провів першу в історії двосторонніх відносин зустріч з лідером Демократичної Республіки Тимор-Лешті Жозе Мануелем Рамушем-Ортою.

Під час зустрічі український лідер висловив вдячність за підтримку територіальної цілісності та суверенітету України, а також за важливі резолюції ООН, які засуджують російську агресію.

Зеленський наголосив на важливості участі країн Південно-Східної Азії в Глобальному саміті миру та подякував Жозе Мануелю Рамушу-Орті за підтвердження його присутності на цьому заході. Глава держави підкреслив, що для України надзвичайно важливо розпочати процес встановлення справедливого миру, оскільки росія не виявляє бажання припинити війну.

Зеленський закликав світову спільноту до спільних зусиль задля наближення миру, зазначивши, що лише разом з усім світом можна зробити необхідні кроки у цьому напрямку. Ця зустріч стала важливим кроком у зміцненні взаємовідносин між Україною та Демократичною Республікою Тимор-Лешті, а також продемонструвала солідарність і підтримку України в її боротьбі за мир та територіальну цілісність.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський 1 червня прибув з візитом до Сінгапура. Глава української держави долучиться до конференції "Діалог Шангрі-Ла".

Як писав "Ми-Україна" раніше, напередодні Володимир Зеленський перебував у Стокгольмі (Швеція), там він брав участь у третьому саміті Україна – Північна Європа. За підсумками візиту було підписано три нові безпекові угоди - зі Швецією, Ісландією та Норвегією.

Головне