Застава у 25 млн грн: ВАКС арештував ексочільника Держспецзв'язку

Застава у 25 млн грн: ВАКС арештував ексочільника Держспецзв'язку

Вищий антикорупційний суд призначив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою або внесення застави у розмірі 25 млн грн ексголові Державної служби спеціального зв'язку Юрію Щиголю.

Про це пише пресслужба САП.

Ця дія відбулася на підставі клопотання прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП), яке було погоджено детективами НАБУ. Ексглаву державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України підозрюють у спільному заволодінні державними коштами на суму понад 62 млн грн під час закупівлі засобів інформатизації.

Ці кошти були призначені для створення системи захищених реєстрів даних.

Рішення суду включає умови про тримання під вартою з можливістю внесення застави у вигляді 25 млн грн та виконання процесуальних обов'язків у разі внесення застави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Податковий календар на 2024 рік: як, за що і коли сплачувати та звітувати фізособам та ФОПам

Нагадаємо, що 20 листопада 2023 року Юрія Щиголя, голову Державної служби спеціального зв'язку, та його заступника Віктора Жору звільнили з посади, після чого йому були пред'явлені підозри у розкраданні державних коштів на суму 62 млн грн під час закупівлі програмного забезпечення та устаткування.

Керівництво Держспецзв'язку заперечує ймовірну корупційну діяльність колишнього очільника відомства Юрія Щиголя.

Як інформував "Ми-Україна" раніше, Миколаїв працює над відновленням суднобудування, Данія вже реалізує кілька проектів. З Південною Кореєю та країнами ЄС робота йде на перспективу.

Головне