Видовищна “бавовна” у Криму: у Севастополі палає резервуар з паливом (ФОТО, ВІДЕО)

Видовищна “бавовна” у Криму: у Севастополі палає резервуар з паливом (ФОТО, ВІДЕО)

Потужна пожежа у Севастополі в тимчасово окупованому Криму розпочалась у суботу, 29 квітня, близько п'ятої ранку. Горить резервуар з паливом в мікрорайоні Козача бухта. У так звані окупаційній адміністрації заявили, що її причиною послужила атака безпілотників.

"Горить резервуар із паливом у районі вулиці братів Манганарі у мікрорайоні Козача Бухта. За попередньою інформацією спалах стався через влучення БпЛА. На місці працюють усі необхідні спецслужби. Площа пожежі близько 1000 кв м, пожежі надано 4 клас", - написав гауляйтер Севастополя Михайло Развожаєв.

Він також зазначив, що оскільки четвертий рівень присвоюють лише найскладнішим пожежам з усіх можливих, на локалізацію займання піде багато часу.

За даними так званої окупаційної адміністрації, люди внаслідок пожежі не постраждали. Наразі здолати вогонь намагаються 60 вогнеборців, згодом до місця події має прибути пожежний потяг.

Попри потужну пожежу та чорний стовп диму, який видно з усіх куточків міста, евакуювати населення "влада" не збирається. Натомість будуть зроблені заміри гранично допустимої концентрації шкідливих речовин у повітрі.

Як писав "Ми-Україна" раніше, в тимчасово окупованому Криму на тлі підготовки до можливого контрнаступу ЗСУ цього року не проводитимуть військовий парад на 9 травня. Так званий “голова” півострова Сергій Аксьонов пояснив скасування заходу безпековими міркуваннями. Також у кримських населених пунктах не буде і “святкових демонстрацій” на 1 травня.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.