Вшанував загиблих воїнів та провів нараду: Зеленський з робочим візитом у Львові

Вшанував загиблих воїнів та провів нараду: Зеленський з робочим візитом у Львові

Президент України Володимир Зеленський розпочав візит до Львова, де провів нараду  щодо безпекової ситуації у північно-західних областях України та вшанував пам'ять полеглих українських воїнів на кладовищі.

Про це повідомила пресслужба президента. Як зазначається, на нараді мова йшла про оперативну обстановку на кордоні з Республікою Білорусь. Крім того, було заслухано інформацію про контрдиверсійні заходи на відповідних територіях.

"Розуміємо, що, крім потужних заяв (з боку Білорусі та Росії - ред.), ми нічого потужного там не бачимо, однак маємо бути готовими як на кордоні, так і в областях", - зазначив Зеленський.

Також учасники наради заслухали інформацію щодо забезпечення захисту та надійного функціонування Рівненської АЕС. Президент додав, що "захищеність від зовнішніх ризиків сприятиме нормальному функціонуванню економіки цих регіонів".

"Моральний стан населення важливий, від нього залежить, як люди працюють, а від їхньої праці залежить, як ми підтримуємо армію, наших захисників", - прокоментував Зеленський.

Церемонія вшанування пам'яті загиблих героїв відбулася на Марсовому полі Личаківського кладовища. У його центральній частині з квітня 2022 року ховають військовослужбовців, які загинули під час російсько-української війни.

Як повідомляли "Ми - Україна" раніше, президент Зеленський віртуально виступив з промовою на церемонії "Золотий глобус", де подякував кіноспільноті за підтримку.

Головне