В Україні заборонили "Партію регіонів": всі активи політсили підуть на користь держави

В Україні заборонили

В Україні заборонили діяльність "Партії регіонів". Відповідне рішення ухвалив Восьмий апеляційний адміністративний суд.

Крім заборони суд постановив націоналізувати всі активи політсили.

"За матеріалами Служби безпеки та Державного бюро розслідувань Восьмий апеляційний адміністративний суд задовольнив позов Мін’юсту щодо заборони діяльності "Партії регіонів" та передачі у держвласність України майна проросійської політсили.

Рішення суду стосується всіх активів забороненої партії та її структурних підрозділів в різних областях нашої держави", - повідомили у прес-службі СБУ.

Зараз фахівці працюють над тим, щоб встановити вартість майна партії.

В СБУ нагадали, що представники "Партії регіонів" ще до початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну висловлювали підтримку кремлівському режиму. Також вони публічно виправдовували захоплення росією Донбасу.

"Деякі із членів цієї політичної сили наразі переховується від правосуддя на території росії. Втім, співробітники Служби безпеки і Державного бюро розслідувань задокументували злочинні дії "регіоналів" та ініціювали передачу 100% "партійного" майна в дохід України", - йдеться у повідомленні СБУ.

Як повідомляли "Ми-Україна", народний депутат України від забороненої партії ОПЗЖ Олег Волошин отримав підозру у державній зраді

Раніше Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду України остаточно заборонив діяльність проросійської політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" в Україні. Це сталося у вересні 2022 року. Рішення про заборону політсили ухвалили на підставі указу Президента та рішення РНБО.

Головне