В росії відреагували на ордер суду в Гаазі на арешт Путіна

В росії відреагували на ордер суду в Гаазі на арешт Путіна

У росії заявили, що для них рішення Міжнародного кримінального суду не мають жодного значення. Таким чином у російському міністерстві закордонних справ прокоментували ордер МКС на арешт президента рф Володимира Путіна.

Речниця російського зовнішньополітичного відомства Марія Захарова нагадала, що рф не є учасником Римського статуту, тому не несе ніяких зобов'язань.

"Рішення Міжнародного кримінального суду для нашої країни не мають жодного значення, зокрема з правової точки зору. Росія не є учасником Римського статуту Міжнародного кримінального суду та зобов'язань щодо нього не несе. З цим органом росія не співпрацює, а можливі "рецепти" на арешт, що виходять із Міжнародного суду, будуть для нас юридично нікчемними", – заявила Захарова.

Нагадаємо, 17 березня Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт російського президента Володимира Путіна. Також видано ордер на арешт уповноваженої президента росії з прав дитини Марії Олексіївни Львової-Бєлової. Ці ордери на арешт були видані на підставі клопотань, поданих прокуратурою 22 лютого 2023 року.

За даними голови Офісу Президента України Андрія Єрмака, що наразі в Україні зафіксовано понад 16 тисяч випадків примусової депортації українських дітей.

Як повідомляли Ми-Україна, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба привітав рішення Міжнародного кримінального суду в Гаазі про видачу ордера на арешт російського президента Володимира Путіна. Голова МЗС наголосив, що міжнародні злочинці будуть притягнуті до відповідальності.

Головне