Україна отримає нову систему Patriot: Євлаш оцінив терміни постачання

Україна отримає нову систему Patriot: Євлаш оцінив терміни постачання

Постачання нової системи протиповітряної оборони Patriot до України буде здійснено якомога оперативніше. Проте точно визначити терміни постачання важко через складнощі, пов'язані з процесом.

Про це повідомив речник Повітряних сил ЗСУ Ілля Євлаш в ефір телемарафону.

"Зрозуміло, що це певний процес, коли необхідно завести, доставити ці всі установки - пускові установки, пункт управління, це не одна машина. Всі їх потрібно доставити на територію України. Це може зайняти деякий час, я не хотів би казати скільки, оскільки противник також моніторить ситуацію", - сказав речник.

Євлаш підкреслив, що Україна отримає систему Patriot якнайшвидше, що буде значним підсиленням, оскільки кожна нова установка дуже важлива для захисту українського повітряного простору.

Рішення Німеччини про передачу Україні ще одного комплексу Patriot.

13 квітня було оголошено рішення Німеччини передати Україні ще один комплекс системи протиповітряної оборони Patriot. Цю інформацію підтвердив президент України Володимир Зеленський після телефонної розмови з канцлером Олафом Шольцом. Глава держави висловив подяку главі уряду ФРН за передачу Україні ще одного комплексу Patriot.

Зазначимо, що ФРН вперше передала Україні комплекс Patriot у квітні 2023 року, а в грудні - ще один. За словами президента Володимира Зеленського, для повного захисту українського повітряного простору потрібно 25 комплексів Patriot з 6-8 батареями.

Як інформував "Ми-Україна" раніше, росіяни скинули вибухівку на цивільну вантажівку на Сумщині.

Головне