У росії "завели" справу на прокурора та суддів з Гааги через ордер на арешт Путіна

У росії

Слідчий комітет російської федерації відкрив так звану кримінальну справу проти прокурора та суддів Міжнародного суду в Гаазі, які видали ордер на арешт російського диктатора Володимира Путіна. Відповідне повідомлення оприлюднили у прес-службі ск рф.

"Слідчий комітет росії порушив кримінальну справу стосовно прокурора Міжнародного кримінального суду Каріма Ахмад Хана (Karim Ahmad Khan), суддів Міжнародного кримінального суду Томоко Акане (Tomoko Akane), Розаріо Сальваторе Айтали (Rosario Salvatore Aitala) та Херардо Угальде Годинеса (Sergio Gerardo Ugalde Godinez)", - йдеться у повідомленні.

При цьому у ск рф стверджують, що "підстав для притягнення до кримінальної відповідальності" Путіна "немає". 

Також російські слідчі заявили, що глави держав, зокрема і Путін, мають "абсолютний імунітет від юрисдикції іноземних держав".

Як повідомляли "Ми-Україна", Міжнародний кримінальний суд 17 березня видав ордер на арешт російського президента Володимира Путіна. У росії, зі свого боку, заявили, що для них рішення Міжнародного кримінального суду не мають жодного значення

Президент України Володимир Зеленський назвав вагомим рішення МКС про ордер на арешт російського президента. За словами Президента Зеленського, з цього історичного рішення почнеться історична відповідальність.

Згодом прокурор МКС Карім Хан заявив, що виданий у суді Гааги ордер щодо російського диктатора Володимира Путіна – довічний. Його можуть відкликати лише за однієї умови - якщо Володимир Путін постане перед судом і судді закриють справу.

Головне