У російському Бєлгороді пролунав вибух під час атаки на Харків

У російському Бєлгороді пролунав вибух під час атаки на Харків

У російському Бєлгороді 4 травня прогримів вибух. Інцидент стався у той момеент, коли російські війська наносили удари корегованими авіаційними бомбами по Харкову. Після цього кілька будинків у приватному секторі Бєлгорода загорілись.

Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Ймовірно, на Бєлгород впав російський КАБ.

Свідки повідомляють, що перед спалахом вони чули звуки вибухів. У результаті інциденту постраждало п'ять осіб. Крім того, пошкоджено 30 приватних будинків та 10 автомобілів.

Російські пожежники зайняті ліквідацією двох пожеж.

Офіційної інформації щодо причин інциденту поки немає. На місце події вже прибули оперативні служби.

Подібні інциденти вже стали звичною справою для Бєлгородської області. Російські військові час від часу самі атакують свою власну територію. Наприклад, у квітні минулого року російський літак випадково скинув авіабомбу на Бєлгород. Від вибуху постраждали житлові будинки та автомобілі поблизу місця падіння снаряда.

Також, минулого місяця, за декілька кілометрів від села Красноє поблизу Бєлгорода, було виявлено авіаційну ракету Х-59, яку "втратила" російська авіація.

Як писав "Ми-Україна" раніше, російська армія адаптувала свої військові сили до тривалої війни та можливого літнього наступу на сході України, що може призвести до збільшення втрат у російській армії.

Головне