У Міненерго розповіли, коли буде рішення про підвищення тарифів на електроенергію

У Міненерго розповіли, коли буде рішення про підвищення тарифів на електроенергію

Кабінет міністрів України до кінця тижня ухвалить рішення щодо підвищення тарифів на електроенергію. Про це в ефірі національного телемарафону повідомила заступниця міністра енергетики Світлана Гринчук.

Поки в уряді продовжуються дискусії щодо ціни на електроенергію, однак до кінця тижня, запевнила Гринчук, рішення буде.

"Довго тривали розрахунки, і в уряді ще тривають дискусії, але до кінця тижня рішення про підвищення тарифів буде прийняте", - наголосила заступниця міністра енергетики.

Водночас вона додала, що тариф буде диференційованим. Тобто до певного рівня споживання буде діяти старий тариф, однак при перевищенні вже буде встановлюватися більша вартість електроенергії.

"Потрібно намагатися розумно споживати, намагатися переносити використання енергозатратних приладів не на пікові часи - не на вечірні години і ранішні години, коли найбільшим є споживання. Намагатися хоча б у себе в будівлі впроваджувати енергоефективні заходи", - додала представниця Міненерго.

Як повідомляли "Ми-Україна", в Україні не планують відключати світло у четвер, 30 травня. Це вже третій день поспіль для споживачів не діятимуть графіки обмеження енергопостачання.

Головне