Цьогоріч у ворога значно менший запас високоточних ракет, - Ігнат

Цьогоріч у ворога значно менший запас високоточних ракет, - Ігнат

Російська окупаційна армія зараз застосовує значно менше високоточних ракет, ніж влітку. Ворог їх накопичує для можливих нападів взимку.

Про це в ефірі "Ми-Україна" повідомив речник командування Повітряних сил України Юрій Ігнат.

"Звичайно, російська оборонна промисловість працює, вони виготовляють ту кількість ракет, яку можуть виготовити за коротких термін. Бачимо, що менше, ніж улітку, окупанти їх застосовують по території нашої держави. Дрони ми вже звикли бачити фактично щоночі, а от ракети вони дещо накопичують. В порівнянні із минулим роком у них значно менше високоточних далекобійних ракет, ніж мають вони сьогодні. Готовність повинна бути постійно", - зауважив він.

Ігнат наголосив на важливості посилювати нашу проти повітряну оборону, щоб відбити потенційно можливий напад.

Речник командування Повітряних сил додав, що сучасні літаки можуть змінити хід війни:

"Нам потрібні літаки сучасні, нам потрібні літаки, які зможуть завоювати перевагу в повітрі і ряд інших чинників, які має багатоцільовий літак. Тобто F-16, який може завдавати удару по наземних цілях, по водних цілях і по повітряних цілях, плюс захистити державу всередині від ракет та дронів".

Як інформував "Ми-Україна" раніше, Сполучені Штати Америки розробляють план операції зі звільнення заручників в Газі. Ізраїль і ХАМАС не можуть самостійно домовитись про обмін полонених.

Головне