"Третьої світової не буде": Зеленський виступив з промовою на кінопремії "Золотий глобус"

У Лос-Анджелесі під час 80-тої церемонії вручення нагород "Золотий глобус" віртуально виступив президент України Володимир Зеленський. Він подякував кіноспільноті за підтримку українців.

Анонсував заздалегідь записаний виступ президента актор Шон Пенн, який підтримував і неодноразово відвідував Україну. Під час своєї промови Зеленський повідомив, що битва України проти російського вторгнення символізує "боротьбу за право нового покоління дізнаватися про війну лише з кіно".

"Війна в Україні ще не закінчилася, але ми знаємо, хто переможе… Перша світова війна забрала мільйони життів. Друга світова війна забрала десятки мільйонів. Третьої світової війни не буде. Це не трилогія. Україна припинить російську агресію на нашій землі", - заявив український лідер.

За словами президента, попереду ще битви та сльози, але вже точно можу сказати, хто був кращим минулого року - "люди вільного світу". Зеленський зазначив, що це ті, хто об’єдналися на підтримку українського народу в спільній боротьбі за свободу і демократію, за право жити, любити, мати дітей.

Головне