Суми під ранок залишились без електрики через атаку ворога

Суми під ранок залишились без електрики через атаку ворога

Військовослужбовці російської армії вночі 22 травня здійснили авіаудар по енергооб'єктах у Шостці та Конотопі. Про це в Сумській ОВА повідомили близько 1-ї ночі. 

"На місцях прильотів працюють всі необхідні служби. Наслідки атаки росіян уточнюються. Ведеться робота по відновленню електропостачання, яке було припинене через ворожий удар", - розповіли у відомстві.

В результаті атаки без електрики залишились жителі Сумського, Роменського та Охтирського районах. Світло зникло і в Сумах. 

Керівник Сумської МВА Олексій Дрозденко зазначив, що в обласному центрі зранку на маршрути не виїхали тролейбуси, їх замінив електротранспорт з автономних ходом.

"З 05:20 почали відновлення електропостачання по місту. Також відновлюється і робота водозаборів та подача води споживачам", - зазначив він згодом. 

Після 7-ї ранку стало відомо про подачу електрику в оселі мешканців Сумського, Роменського та Охтирського районів. Енергетики продовжують роботи з відновленню постачання електроенергії.

Нагадаємо, цієї ночі та зранку ворог встиг шість разів обстріляти прикордонні міста та села Сумської області, в цілому пролунав 31 вибух. Противник гатив по п'яти громадах - Білопільській, Миропільській, Краснопільській, Конотопській та Шосткинській.

Як писав "Ми-Україна" раніше, російське окупаційне військо у ніч з 21 на 22 травня знову здійснило дронову атаку по Україні. Для ураження ворог застосував майже чверть сотні "шахедів", українські захисники неба відбили атаку, знищивши всі засоби повітряного нападу. 

Головне