Суд відправив за ґрати обох підозрюваних у нападі на поліцейських на Вінниччині

Суд відправив за ґрати обох підозрюваних у нападі на поліцейських на Вінниччині

Вінницький міський суд на два місяці відправив за ґрати підозрюваного у вбивстві поліцейського на Вінниччині у ніч проти 20 квітня. Про це повідомили у Міністерстві внутрішніх справ України.

"Нападник проведе 2 місяці за ґратами без права внесення застави", - зазначили у МВС.

Згодом суд також обрав запобіжний захід й другому підозрюваному - 26-річному військовослужбовцю, який і здійснив постріли у співробітників поліції.

"Другому підозрюваному суд обрав безальтернативний запобіжний захід у виді тримання під вартою. Підозрюваний - 26-річний військовослужбовець. Йому інкриміновано вбивство і замах на життя поліцейських, незаконне поводження зі зброєю та дезертирство", - додали у МВС.

Як відомо, підозрюваними у справі є Валерій та Віталій Васілаке - батько та син. Автомобіль, у якому вони перебували, вночі 20 квітня зупинили для перевірки працівники поліції. Під час перевірки транспортного засобу Віталій Васілаке здійснив напад на працівників поліції та відкрив вогонь. Від отриманих поранень загинув 20-річний поліцейський, його напарник отримав поранення.

Під час судового засідання Віталій Васілаке зізнався, що стріляв в поліцейського. Також підозрювані повідомили, що планували втікати до Молдови.

Як повідомляли "Ми-Україна", 21 квітня правоохоронні органи затримали підозрюваних в розстрілі патрульних на Вінниччині. Втікачі переховувались на території Одеської області.

Головне