ВАКС арештував $1,5 млн криптоактивів, які знайшли у ексголови Держспецзв’язку

ВАКС арештував $1,5 млн криптоактивів, які знайшли у ексголови Держспецзв’язку

Вищий антикорупційний суд арештував $1,5 мільйона криптоактивів колишнього очільника Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України. Про це повідомили у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

"Слідчий суддя ВАКС задовольнив відповідне клопотання та наклав арешт на криптовалюту Tether USDT у кількості 1,2 млн одиниць (на момент викриття - 1,2 млн дол. США), TRX у кількості 331 одиниць (35 дол. США) та 6,9 біткоїнів (275 тис. дол. США), яка була вилучена в ході обшуку у колишнього очільника Держспецзвʼязку", - повідомили у САП.

Також у прокуратурі додали, що ексголова Держспецзвʼязку (йдеться про Юрія Щиголя, - ред.) разом з іншими п'ятьма особами підозрюються у заволодінні 62 млн грн державних коштів. Ці гроші були призначені для створення системи захищених реєстрів даних.

Нагадаємо, ВАКС 23 листопада обрав запобіжний захід ексголові Державної служби спеціального зв'язку Юрію Щиголю у вигляді тримання під вартою з правом внесення 25 млн грн застави. Вже наступного дня заставу за Щиголя було внесено і він вийшов з-під варти. При цьому його зобовʼязали здати паспорти та носити електронний браслет.

Як повідомляли "Ми-Україна", чотирьох суддів Київського апеляційного суду викрили на хабарі у 35 тисяч доларів за зняття арешту з майна.

Головне