Столтенберг: Україна буде членом НАТО, однак для цього вона повинна перемогти у війні

Столтенберг: Україна буде членом НАТО, однак для цього вона повинна перемогти у війні

Україна стане членом НАТО, однак станеться це лише після її перемоги у війні з росією. Відповідну заяву зробив генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберг.

Він наголосив, що наразі головним завданням є гарантувати перемогу України як суверенної незалежної держави.

"Тому ми і зустрічаємося завтра. Це перший і найтерміновіший крок. Ми також дивимося, як розвивати наші політичні відносини з Україною, як надавати підтримку в проведенні довгострокових реформ, побудові інституцій, переходу від стандартів часів СРСР до стандартів НАТО. Усе це наближатиме Україну до НАТО", - заявив Столтенберг. 

При цьому він додав, що Альянс зосереджений на збереженні суверенітету України.

"Тож першим і найневідкладнішим кроком для союзників Києва є підтримка та подальше посилення військової, летальної, нелетальної та економічної підтримки України", - заявив генсек НАТО.

Раніше прем’єр-міністр Латвії Криш’яніс Каріньш заявив, що Україна повинна стати членом Північноатлантичного альянсу після завершення війни, адже це дозволить запобігти розв’язанню рф нової війни.

Як повідомляли "Ми-Україна", генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберг має намір скликати на початку квітня засідання Комісії Україна-НАТО

Головне