Справжній вияв підтримки України: Зеленський подякував Шольцу за додаткову систему Patriot

Справжній вияв підтримки України: Зеленський подякував Шольцу за додаткову систему Patriot

Президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову з канцлером Німеччини Олафом Шольцом вдень 13 квітня. Глава української держави наголосив, що розмова була результативною.

Президент подякував Шольцу за рішення ФРН про передачу Україні ще однієї системи Patriot.

"Важлива результативна розмова з канцлером Німеччини Олафом Шольцом. Вдячний канцлеру за рішення щодо постачання ще однієї додаткової системи Patriot в Україну та ракет до наявних систем ППО. 

Дякую, Олафе, за твоє лідерство! Це справжній вияв підтримки України в критичний для нас час", - наголосив Володимир Зеленський.

Водночас він звернувся з закликом до інших держав-партнерів наслідувати приклад Німеччини.

Крім того Володимир Зеленський повідомив, що обговорив з канцлером ФРН підготовку до майбутньої конференції з відновлення URC2024 в Берліні та інавгураційного Саміту миру у Швейцарії, який пройде 15-16 червня. 

"Вдячний канцлеру за готовність зробити саміт максимально успішним", - зазначив президент Зеленський.

Нагадаємо, вдень 13 квітня у Міністерстві оборони Німеччини оголосили про негайну передачу Україні ще одного зенітно-ракетного комплексу Patriot, який допоможе захистити Україну від російських ракет.

"Німеччина негайно передасть Україні ще одну вогневу одиницю Patriot для відбиття російських авіаударів. Вона буде поставлена на додаток до систем ППО, які вже були передані та ще плануються", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляли "Ми-Україна", уряд Німеччини оголосив про надання нового пакету військової допомоги для України, який включає в себе дрони, артилерійські снаряди та комплекти засобів протидії безпілотним літальним апаратам (БПЛА).

Головне