Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга 29 червня - 2 липня здійснить робочі візити до Республіки Корея і Японії. Про це повідомила пресслужба зовнішньополітичного відомства.
Візит Сибіги в Південну Корею
До Південної Кореї глава української дипломатії прибуде 29 червня. Під час переговорів з корейським колегою Чо Хьоном сторони обговорюватимуть увесь спектр двосторонніх відносин між державами, зокрема політичну взаємодію, торговельно-економічне та гуманітарне співробітництво, а також координацію дій з актуальних міжнародних питань.
"Окрема увага буде приділена залученню підтримки Республіки Корея у протидії збройній агресії РФ та відбудові України", - йдеться в анонсі.
Сибіга також долучиться до круглого столу за участі українського і південнокорейського бізнесу, проведе зустрічі з представниками наукових кіл, відвідає єдиний у країні університет, де викладають українську мову та культуру, а також поспілкується з українською громадою.
Візит Сибіги в Японію
В період з 30 червня до 2 липня міністр перебуватиме в Японії. В Токіо у нього заплановані переговори зі спікером Палати представників, головою Палати радників парламенту Японії, керівником парламентської асоціації дружби "Японія-Україна", міністром закордонних справ країни та іншими членами уряду.
Сибігв виступить на українсько-японському форумі "Енергетичний бізнес-діалог", присвяченому розвитку співпраці у сфері енергетики та залученню японського бізнесу до відбудови України.
Крім того, очільник МЗС братиме участь у круглому столі за участі експертів Японського інституту міжнародних справ і проведе зустріч з представниками української громади в Японії.
Як писав "Ми-Україна" раніше, в МЗС пояснили, що попри публічне загострення у відносинах між Києвом і Варшавою, дипломатичні контакти між сторонами не припинялися. Україна постійно підтримує зв'язок з польськими колегами і працює над врегулюванням ситуації.