Шольц вважає несерйозними пропозиції Путіна про початок "мирних переговорів"

Шольц вважає несерйозними пропозиції Путіна про початок

Канцлер Німеччини Олаф Шольц назвав несерйозними пропозиції російського диктатора Володимира Путіна щодо "мирних переговорів". Про це він заявив в інтерв'ю ZDF.

За словами німецького політика, із заяв російського диктатора стає зрозуміло, що його цікавить лише "імперіалістичне завоювання землі".

"Путін показав, що його насправді цікавить: класичне імперіалістичне завоювання землі. Він застосував велику військову силу і розпочав жорстоку війну", - наголосив канцлер Німеччини.

Водночас він нагадав, що за "імперіалістичні мрії" російського диктатора гинуть сотні тисяч російських солдат.

Нагадаємо, напередодні російський диктатор Володимир Путін заявив, що він нібито готовий вести мирні перемовини з Україною. Однак він вимагає виконання Києвом низки умов. Зокрема, Україна має вивести свої війська з чотирьох областей, які росія частково окупувала, та відмовитися від вступу до НАТО. Водночас Захід має зняти санкції з рф. Лише після цього росіяни припинять бойові дії на території України.

Як повідомляли Ми-Україна, президент України Володимир Зеленський відреагував на заяву Путіна про "перемовини". За словами глави держави, нацизм вже прийшов і він має обличчя російського диктатора.

Головне