рф запускає новий фейк щодо причин призупинки обмінів військовополоненими

рф запускає новий фейк щодо причин призупинки обмінів військовополоненими

Незабаром російська пропаганда запустить нову хвилю дезінформації, що стосується причин призупинки обмінів військовополоненими. 

Про це інформує Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими у Telegram.

Мета російських спецслужб полягає в тому, щоб дестабілізувати ситуацію всередині українського суспільства та висіяти недовіру до державних органів, які відповідають за організацію обмінів полоненими.

Представники російської сторони систематично ускладнюють обмінний процес, виправдовуючи свою бездіяльність. Російська сторона готується висувати звинувачення проти України, завищуючи вимоги щодо формули обміну та виражаючи намір повернути військовослужбовців всіх підрозділів, включаючи ті, які є об'єктом пропагандистської агресії.

Також країна-агресорка продовжує порушувати міжнародне гуманітарне право, використовуючи тему полонених для інформаційно-психологічних операцій проти українського суспільства, особливо проти родин полонених та зниклих безвісти.

В штабі наголошують, що Україна продовжує відстоювати права кожного військовополоненого та зниклого безвісти, розглядаючи їх як цінних членів суспільства. У той час як Україна діє через Координаційний штаб як єдиний уповноважений орган для обміну полоненими, держава-агресорка не виявила здатність налагодити ефективну та уніфіковану роботу та комунікацію в цьому питанні.

Як писав "Ми-Україна" раніше, президент Зеленський заявив, що обміни військовополоненими з російською федерацією відбуваються, проте часто ці процеси відбуваються не публічно, а інколи – прямо на полі бою.

Головне