Дуда звернувся до Путіна і росії: Вам не вдасться нас з Україною посварити чи розділити

Дуда звернувся до Путіна і росії: Вам не вдасться нас з Україною посварити чи розділити

Росії не вдасться посварити Польщу та Україну чи знову розділити ці дві країни. Про це заявив президент Польщі Анджей Дуда за підсумками переговорів з Президентом України Володимиром Зеленським.

"Вам не вдасться нас з Україною посварити, вам не вдасться нас розділити - ніколи більше", - заявив Дуда.

Також він наголосив, що російський диктатор Володимир Путін не досягнув ні однієї зі своїх стратегічних цілей, однак він не збирається припиняти цю війну. Саме тому польский президент заявив, що Україна потребує підтримки та озброєння.

Крім того Анджей Дуда запевнив, що ніякі переговори та рішення над головами українців неможливі.

"Якщо хтось у світі починає зі мною цю розмову, я завжди кажу: "Ти був у Бучі? Тоді поїдь туди і скажи людям, чиїх близьких убивали та катували, що їх страждання не мали значення, що все буде як і раніше", - заявив глава польської держави.

За словами Дуди, тільки Україна може вирішувати питання свого суверенітету та умови для переговорів з рф. При цьому президент Польщі висловив думку, що Україна погодиться на такі переговори лише після повного виведення російських військ з українською території.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна і Польща досягнули домовленості щодо постачання додаткового озброєння Силам оборони України. Також Україна та Польща погодили новий пакет оборонної допомоги.

Головне