Був стратегічний рівень обговорення: Зеленський розповів деталі чергового засідання Ставки

Був стратегічний рівень обговорення: Зеленський розповів деталі чергового засідання Ставки

Президент України Володимир Зеленський провів 17 січня чергове засідання Ставки Верховного головнокомандувача. На засіданні глава держави заслухав доповіді командувачів та обговорив з ними ситуацію на фронті.

"Провів Ставку. Оперативний рівень: ситуація на фронті зараз. Доповідали командувачі. Різні напрямки: схід, південь. Також північ - протидія диверсійним групам, укріплення кордону. Був стратегічний рівень обговорення: наші дії цього року. Не тільки оборонні. Україна потребує амбітної, активної перспективи, щоб саме в нашої держави була ініціатива, а не у ворога, щоб саме від українських дій залежало завершення війни. Світ підтримує тих, хто має перспективу. І це фундаментальне завдання – зберегти ініціативу, щоб була можливість ставати сильнішими", - заявив Зеленський під час свого щоденного звернення.

Разом з тим президент висловив подяку усім, хто дбає про Україну та українців.

"Дякую всім, хто знищує окупанта та працює заради того, щоб росія відповіла за все скоєне", - наголосив Володимир Зеленський.

Як повідомляли "Ми-Україна", пресофіцер Третьої окремої штурмової бригади Олександр Бородін розповів, що приниження ворога дратує українських бійців на фронті. За його словами, коли росіян називають чмобіками та іншими словами, це принижує роботу українських захисників.

Головне