Tesla знизила ціни на два свої найдорожчі електрокари у США

Tesla знизила ціни на два свої найдорожчі електрокари у США

Американський виробник електромобілів Tesla оголосив про зниження цін на свої Model S та Model X у Сполучених Штатах. В середньому вартість скоротилася на 4-9%, пише Reuters.

"Зниження цін - п'яте для Tesla з початку року - варіюється від 4% у версії Model S до 9% у дорожчому Model X", - вказує видання.

До цього гендиректор компанії Ілон Маск неодноразово говорив, що зниження цінників на електрокари компанії добре стимулюють попит. Як відомо, у січні автовиробник зменшив ціни на 20% на усіх своїх ринках.

"Бажання людей володіти Tesla є надзвичайно великим. Обмежувальним фактором є їхня здатність платити за Tesla", - наголосив він минулого тижня на дні інвестора Tesla.

Дані вказані на сайті компанії свідчать, що обидві версії Model S здешевшали на 5 000 доларів:

  • базова версія Model S тепер коштує 89 990 доларів (мінус 5%), 
  • ціна версії Plaid становить 109 990 доларів (мінус 4%). 

Варіанти Model X в середньому втратили в ціні 10 000 доларів: 

  • базова повнопривідна Model X нині обійдеться у 99 990 доларів (мінус 9%),
  • версія Plaid коштує 109 990 доларів (мінус 8%). 

Нагадаємо, днями виробник електрокарів оголосив про відкликання 3470 автомобілів Model Y через недостатньо затягнуті болти. Йдеться про машини 2022/23 року випуску.

Як писав "Ми-Україна" раніше, 6 березня в Україну з візитом приїхали керівники партії канцлера Німеччини Олафа Шольца. Зокрема, це лідер Соціал-демократичної партії ФРН Ларс Клінгбайль і лідер фракції СДПН Рольф Мютценіх.

Головне