Маск розповів, коли хоче знову запустити Starship в космос після нещодавнього провалу

Маск розповів, коли хоче знову запустити Starship в космос після нещодавнього провалу

Власник компанії SpaceX Ілон Маск заявив про нові терміни щодо випробувального запуску в космос надважкої ракети Starship.

Про це американський бізнесмен повідомив на своїй сторінці в Twitter.

Як зазначається, ракета Starship підніметься в небо вже другий раз до кінця цього літа. За словами Ілона Маска, компанія планує новий запуск через шість-вісім тижнів.

Нагадаємо, у четвер, 20 квітня, компанія SpaceX здійснила перший запуск надважкої ракети Starship, Вона повинна була в майбутньому доставити людей на Марс. Однак спроба була невдалою.

Так, тестовий політ Starship закінчився вибухом. Вибух був контрольованим – він відбувся на висоті у 38 кілометрів. Підірвали ракету, оскільки її траєкторія була некоректною. 

Як відомо, в рамках першого польоту ракета повинна була виконати один виток навколо Землі. Після цього Starship мала б завершити кероване приводнення в Тихому океані, поблизу Гавайських островів.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, після запуску компанією SpaceX ракети Starship акції Tesla обвалилися відразу на 9%. Про це свідчать біржові дані. Компанії Tesla та SpaceX належать американському мільярдеру Ілону Маска. Тобто дії однієї компанії однозначно впливають на положення іншої. А як відомо, за кілька годин до цього SpaceX здійснила запуск Starship, яка пробула у повітрі кілька хвилин і була підірвана через неправильну траєкторію польоту.

Наприкінці квітня Ілон Маск заявив, щр американська аерокосмічна компанія SpaceX буде готова до нового запуску своєї надважкої ракети-носія Starship через один-два місяці.

Головне