Китай показав свій аналог ChatGPT: чат-бот Ernie Bot інвесторів розчарував 

Китай показав свій аналог ChatGPT: чат-бот Ernie Bot інвесторів розчарував 

Компанія Baidu у четвер, 16 березня, презентувала анонсований раніше чат-бот на основі штучного інтелекту під назвою Ernie Bot. Китайський аналог ChatGPT не надто вразив інвесторів, пише Reuters. 

Його презентація в штаб-квартирі Baidu у Пекіні тривала трохи більше як годину. Запрошеним на захід, як розповідає видання, показали декілька коротких роликів, на яких Ernie Bot розв'язував математичні задачі, говорив на кількох китайських діалектах, а також створював зображення та відео з текстовим супроводом. 

Як очікується, випробовувати новинку можна буде вже відсьогодні, однак це зможе зробити обмежена кількість людей. Відібраній групі користувачів надішлють відповідні коди запрошень. Місцевим компаніям запропонували залишити заявку на вбудовування чат-бота у свої продукти через хмарну платформу Baidu.

В ході презентації Ernie Bot, створеного на основі моделі глибокого навчання, керованого штучним інтелектом, гендиректор Робін Лі попередив, що він не ідеальний. 

"То чому ж ми його представляємо сьогодні? Тому що цього вимагає ринок", - наголосив він.

Чарлі Чай, аналітик 86Research, сказав, що захід явно розчарував багатьох, хто розглядав його як каталізатор торгівлі.

“Схоже, що презентація була радше монологом і написана за сценарієм, а не інтерактивною сесією, якої очікували люди. Не було й дати м'якого запуску, що, ймовірно, викликало негативні настрої”, - прокоментував Кай Ван, аналітик Morningstar.

Після того, як інвесторам показали китайський аналог ChatGPT, акції Baidu обвалились на 10%.

Нагадаємо, у лютому в Україні стала доступною нейромережа ChatGPT, яку неодноразово називали “убивцею Google”. Нейромережу можна використовувати як для розваг, так і для корисних справ. Йдеться не лише про отримання інформації, але і про повноцінний інструмент для роботи і творчості.

Ткож ми писали писали про 10 фішок оновленого чат-боту ChatGPT-4.

Як писав "Ми-Україна" раніше, прем’єр-міністр Латвії Криш’яніс Каріньш 16 березня прибув до української столиці.

Головне