Споживання електроенергії в Україні продовжує зростати, тому громадян просять споживати електрику ощадливо.
Споживання електроенергії в Україні продовжує зростати, тому громадян просять споживати електрику ощадливо.
Українців закликали економити світло у "найкритичніші години" - з 17:00 до 19:00. Також варто ощадливо споживати світло з 9:00 до 19:00.
В "Укренерго" запевнили, що вже працюють над покриттям дефіциту.
У Одеській області російські загарбники влучили в об'єкт енергетичної інфраструктури, в результаті тисячі місцевих мешканців залишаються без електроенергії.
Енергетична система України витримає будь-які повітряні атаки з боку російських військ, але треба готуватись до можливих складнощів.
Підвищення тарифу на електроенергію для населення з 1 січня не буде.
В Україні через погіршення погодних умов без світла залишилися 300 тисяч споживачів у 14 областях.
В Україні у 12 областях виникли проблеми з електропостачанням через негоду. Електроенергія відсутня у 780 населених пунктах.
росія століттями брехала про Мазепу, але ця брехня програла, заявив президент Володимир Зеленський
Президент привітав українців з Днем Конституції 28 червня
На ранок зафіксовано влучання ракети і 14 дронів-камікадзе на 11 локаціях
Ми використовуємо cookies для забезпечення роботи сайту, аналітики та показу вбудованого контенту (наприклад, відео з YouTube). Продовжуючи перегляд, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності
Введіть вище та натисніть Enter для пошуку. Натисніть Esc, щоб скасувати.