Навантаження збільшується: в "Укренерго" просять українців заощаджувати електроенергію

Навантаження збільшується: в

В НЕК "Укренерго" знову закликають українців заощаджувати електроенергію через суттєве зростання споживання, що збільшує навантаження на енергосистему. 

У компанії наголосили, що через похмуру погоду сонячні електростанції сьогодні не можуть виробляти електроенергію, тож енергосистема не працює на повну потужність.

"Друзі, коли наш котик Графік переїдає, йому стає недобре. Це означає, що споживання зростає та навантаження на енергосистему збільшується. Сьогодні похмура погода не дозволяє сонячним електростанціям виробляти електроенергію на повну потужність. Крім того, ремонтні бригади "Укренерго" та обленерго продовжують відновлювати електропостачання та заживлювати споживачів на півдні країни після негоди… Не перегодовуйте кота, тобто ощадливо споживайте електроенергію", - заявили в Укренерго.

При цьому у НЕК додали, що ощадливе споживання дозволить зберегти баланс в енергосистемі та забезпечить стабільну роботу обладнання.

Також у компанії додали, що економно споживати електроенергію потрібно з 09:00 до 11:00 та з 16:00 до 18:00. У цей час не варто вмикати одночасно потужні електроприлади (пральку, посудомийку, електрочайник, мікрохвильовку, електроплиту та пральну машину) та потрібно вимикати світло у кімнатах, де нікого немає.

"Ці правила допоможуть не лише зменшити навантаження на енергосистему нашої країни, але і зекономити гроші. Менше споживаєте, менше платите!" - наголосили в Укренерго.

Як повідомляли "Ми-Україна", через негоду в Україні 1 грудня без електроенергії залишаються 66 населених пунктів.

Головне