В "Укренерго" попередили українців про можливі відключення світла 15 травня

В

Національна енергетична компанія "Укренерго" попереджає про введення аварійних відключень для побутових та промислових споживачів під час пікового споживання електроенергії від 18:00 до 23:00 15 травня.

Про це компанія повідомила у Telegram.

"З 06:00 споживання, через зниження температури, знову зростало. Наявних обсягів імпорту, аварійної допомоги та обмеження споживання для його подолання було недостатньо. Тому з 6:40 до 08:30 "Укренерго" застосував контрольовані аварійні відключення для промислових та побутових споживачів в усіх регіонах України, за винятком Херсонської області", - йдеться у дописі.

О 9:30 аварійні відключення були скасовані, енергоживлення споживачів відновлено.

"При зростанні споживання у вечірні години максимального споживання 18:00 – 23:00, "Укренерго"прогнозує введення аварійних відключень побутових та промислових споживачів", - додали в компанії.

З 00:00 до 10:00 та з 16:00 до 24:00 буде обмежена потужність для промислових споживачів.

Станом на 14 травня, також були заплановані обмеження для промисловості з метою подолання дефіциту енергії, але через зростання споживання під час похолодання деякі райони були змушені включити аварійні відключення.

Причиною цього є значний дефіцит електроенергії, спричинений російськими обстрілами та збільшеним споживанням через похолодання.

Також зауважено, що протягом доби імпорт електроенергії з країн Європи становив 23 692 МВт*год, а на ранок було знеструмлено 418 населених пунктів через бойові дії, зокрема у: Донецькій, Сумській та Харківській областях.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, в Україні від самого ранку 15 травня введені в дію аварійні відключення електроенергії.

Головне