У Сінгапурі закрились пляжі популярного курорту - їх залило нафтою

У Сінгапурі закрились пляжі популярного курорту - їх залило нафтою

Влада Сінгапуру оголосила про закриття пляжів популярного морського курорту через розлив нафти. Цей крок є необхідним для забезпечення безпеки людей та збереження екології.

Як пише Sky News, зіткнення двох кораблів у судноплавному терміналі Пасір Панджанг призвело до витоку нафти з пошкодженого вантажного бункерувального судна. Попри старання Морського та портового управління Сінгапуру щодо ізоляції пошкодженого корабля та локалізації розливу, нафтова пляма встигла поширитися на прилеглі пляжі Танджонг, Палаван і Сілосо.

Влада Сінгапуру вжила рішучих заходів для ліквідації наслідків розливу нафти. До цього процесу було залучено 16 суден  

Видання зазначає, що незважаючи на зусилля з очищення, наслідки розливу нафти можуть бути довготривалими. Нафтові плями не лише забруднюють воду та пісок, але й завдають шкоди морській флорі та фауні. Відновлення екосистеми після такого інциденту може зайняти значний час і потребувати додаткових ресурсів.

Як писав "Ми-Україна" раніше, цього місяця пляжі в окрузі Волтон, штат Флорида, були закриті після двох поспіль нападів акул на людей . Два інциденти 7 червня сталися на відстані приблизно 6,5 км один від одного протягом близько 90 хвилин. Загалом постраждало троє людей.

 

Головне