СБУ затримали зрадника, який допомагав ворогу будувати блокпости на окупованих територіх Харківщини 

СБУ затримали зрадника, який допомагав ворогу будувати блокпости на окупованих територіх Харківщини 

В Харківській області Служба безпеки України затримала колаборанта, який допомагав загарбникам будувати блокпости на окупованих територіях. Про це повідомляється в Telegram-каналі СБУ. 

Поплічника окупантів було викрито співробітниками служби під час стабілізаційних заходів у звільнених районах Харківщини. 

Варто зазначити, що зрадником виявився колишній інженер Балаклійського райавтодору. 

Як стало відомо, чоловік самостійно запропонував ворогу свою допомогу під час окупації Балаклії .

"За це його призначили керівником створеного агресором місцевого "дорожно-ремонтного предприятия". Перебуваючи на "посаді" він організовував відновлення доріг для перекидання колон військової техніки Росії на східний фронт", - йдеться в повідомленні. 

Затримання колаборанта співробітниками СБУ

Колаборант давав вказівки на будівництво блокпостів й розфарбовування транспортних зупинок в кольори російського прапору. 

"Також він постійно намагався залучати місцевих жителів до лав псевдоустанови. У разі "згоди" обіцяв лояльне відношення окупантів та "зарплату" в російських рублях", - додає СБУ.

Після звільнення Балаклії зловмисник намагався "залягти на дно" і таким чином уникнути правосуддя. Втім, співробітники СБУ встановили його місцезнаходження і затримали.

Зрадник, який допомагав росіянам будувати блокпости на окупованій Харківщині

На даний момент вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше,  Служба безпеки України затримала заступника голови Одеської обласної військової адміністрації, який за 35 тисяч доларів хотів відкупити підлеглого від в’язниці.

Головне