Споживання електроенергії росте: в Укренерго попередили про аварійні вимкнення світла

Споживання електроенергії росте: в Укренерго попередили про аварійні вимкнення світла

В Україні зростає споживання електроенергії, через це в регіонах почнуть застосовувати аварійні обмеження електропостачання. Про це повідомили в НЕК “Укренерго“.

“Станом на 12:00 4 січня споживання в Україні зростає через поступове зниження температури та активізацію роботи бізнесу після святкових днів.

Тому для забезпечення балансу в енергосистемі до всіх областей України доведені ліміти споживання, які діють з 8:00 до 24:00“, - наголосили в Укренерго. 

Крім того в НЕК повідомили, що через обстріли окупантів енергетичних об’єктів розподільчих мереж у прифронтових регіонах на сході України є пошкодження. Їх почнуть ліквідовувати відразу ж, як на це буде дозвіл військових.

“Укренерго“, виробники електроенергії та оператори систем розподілу продовжують відновлювати пошкоджені росіянами енергооб’єкти для забезпечення живлення споживачів та підвищення його надійності.

Будь ласка, розумно споживайте електроенергію, користуйтеся  енергоємними приладами почергово“, - йдеться у повідомленні.

Міністр енергетики Герман Галущенко в інтерв’ю “Ми – Україна” розповів, що на початку повномасштабної війни з Україною російські загарбники планували взяти “Київ за три дні” і тоді під’єднати українську енергетичну систему до російської.

Головне