Одесит виявив на узбережжі міну, яку винесло штормом: її підірвали

Одесит виявив на узбережжі міну, яку винесло штормом: її підірвали

Житель Одещини виявив на морському узбережжі міну, яку винесло на берег штормом. Про це повідомили у Державній прикордонній службі України.

Про знахідку чоловік терміново повідомив прикордонників.

"На узбережжя Одещини штормом винесло міну. Її виявив місцевий житель та відразу сповістив прикордонників", - йдеться у повідомленні.

Виявлену міну ліквідували - її підірвали фахівці.

"Міну ліквідували фахівці спеціального підрозділу ВМС ЗСУ шляхом контрольованого підриву", - зазначили у прикордонній службі.

Водночас у ДПСУ закликали громадян бути обережними, а у разі виявлення небезпечних обʼєктів негайно інформувати компетентні органи. 

Як повідомляли "Ми-Україна", за час повномасштабної війни в Україні внаслідок підриву на вибухонебезпечних предметах загинули 289 цивільних, серед них 15 дітей. Найчастіше на мінах підриваються сількі жителі, які намагаються обробити поля та ті, хто ходить в ліс збирати гриби.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.