Морозна погода без опадів: прогноз погоди в Україні на 5-7 грудня

Морозна погода без опадів: прогноз погоди в Україні на 5-7 грудня

Впродовж наступних днів в Україні очікується тривала морозна погода без опадів, з легким снігопадом та снігом з дощем, який прогнозується починаючи з 7 грудня.

Про це заявили синоптики з Укргідрометцентру.

З 5 по 6 грудня, в основному, не очікується опадів. Температура вночі у західних та північних областях від 5 до 10 градусів морозу, місцями до 14 градусів морозу. Вдень очікується від 0 до 5 градусів морозу. На інших територіях вночі від 1 до 6 градусів морозу, вдень від 2 градусів морозу до 4 градусів тепла, а в Криму до 8 градусів тепла".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: День Святого Миколая-2023: коли правильно відзначати та як наукою пояснити дітям диво

Уночі 7 грудня на південній частині та вдень у більшості областей передбачається невеликий сніг, а на крайньому півдні країни можливий сніг з дощем.

Температура повітря у четвер у північних областях уночі коливатиметься від 4 до 10 градусів морозу, вдень від 1 до 6 градусів морозу. На інших територіях уночі від 0 до 6 градусів морозу, вдень від 3 градусів морозу до 2 градусів тепла, а на крайньому півдні країни температура може сягати до 6 градусів тепла.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, керівник Авдіївської МВА Віталій Барабаш назвав причини зниження атак під Авдіївкою. В першу чергу - це погодні умови.

Головне