89% українців готові чинити опір навіть у випадку ядерного удару, - результати опитування

89% українців готові чинити опір навіть у випадку ядерного удару, - результати опитування

Близько 89% українців під час опитування зазначили, що готові продовжувати чинити опір навіть після застосування росією тактичної ядерної зброї проти міста, 93% умовою для припинення вогню називають повне виведення військ рф, у тому числі з окупованого Криму.

Про це йдеться в доповіді Мюнхенської конференції з безпеки. Як зазначається, згідно з даними опитування, проведеного у листопаді минулого року, 95% українців виступають за продовження військового опору в разі продовження обстрілів міст.

При цьому 89% опитаних українців проголосували за продовження опору навіть після застосування росією тактичної ядерної зброї на полі бою або проти українського міста, а 91% - у разі підриву бомби над Чорним морем. 93% переконані, що для повного припинення вогню необхідне виведення російських військ, у тому числі з тимчасово окупованого Криму.

На варіант винести Крим за дужки згоден кожен десятий, 80% залишаються проти. 7% відсотків підтримують відведення російських військ на "демаркаційну лінію" станом на 24 лютого 2022 року. 1% відсоток вважає, що треба залишити все так, як є, 97% – проти.

Крім того, українці розуміють тривалу загрозу, яку становить ворог. 83% вважають, що ніколи не будуть у безпеці, поки в рф при владі президент Володимир Путін. 75% вважають, що не будуть у безпеці без західних гарантій, стільки ж - 71% - умовою безпеки назвали постачання західної зброї. 65% називають гарантією безпеки членство в НАТО.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, переважна більшість населення України не підтримує можливий допуск рф та Білорусі до Олімпіади у Парижі в 2024 році.

Головне