Україна стала першою на міжнародному турнірі зі спортивних танців на візках

Українські танцюристи стали першими на міжнародному турнірі зі спортивних танців на візках.

Про це повідомляє Національний комітет спорту інвалідів України у Facebook.

"Борючись за чемпіонство з представниками 15 країн світу, Україна здобула 15 високих нагород, серед яких вісім золотих, п'ять срібних та дві бронзові та перше місце турніру і за золотими нагородами, і за загальною кількістю медалей", - йдеться у дописі.

З 12 українських спортсменів, які брали участь у міжнародному турнірі, 10 здобули медалі, з них 6 є мультимедалістами:

• Олена Чинка (ІІ кл.) – 3 золоті медалі (сінгл жінки, сінгл фрістайл жінки, дуо фрістайл з Олександром Оніщенком), 1 срібна медаль (дуо стандарт), 1 бронзова медаль (дуо латина).
  • Іван Сівак (ІІ кл.) – 3 золоті медалі (сінгл чоловіки, сінгл фрістайл чоловіки, комбі латина з Оленою Данкевич).
  • Сніжана Кернична та Володимир Керничний (І кл.) – 2 золоті медалі (дуо фрістайл, дуо латина), 2 срібні медалі (дуо стандарт, комбі фрістайл Кернична з Ігорем Боженком).
  • Ілонна Слуговина (І кл.) – 2 срібні медалі (сінгл фрістайл, комбі латина з Андрієм Мирончуком).
  • Іван Заміга (ІІ кл.) – 1 бронзова медаль (сінгл чоловіки).

Нагадаємо, одразу два українця вибороли золото на Євро-2024 з водних видів спорту. Олександр Желтяков завоював золоту медаль на чемпіонаті Європи з плавання на дистанції 200 метрів на спині. Він став першим українцем, який здобув перемогу на чемпіонаті Європи-2024 з водних видів спорту. Також Михайло Романчук став чемпіоном Європи з плавання на дистанції 800 метрів вільним стилем.

Як інформував "Ми-Україна" раніше, МОК допустив до Олімпіади у Парижі 14 росіян і 11 білорусів.